LRT TELEVIZIJA

LRT TELEVIZIJALRT TELEVIZIJA internetu nemokamai.

LRT televizija – valstybinė Lietuvos televizija, kuri stengiasi atspindėti visų visuomenės sluoksnių interesus. LRT televizija transliuoja Lietuvos žiūrovams informacines, šviečiamąsias, kultūrines ir pramogines programas, taip pat religines laidas bei laidas tautinėms mažumoms.

Nuo 2014 m. rugsėjo 22 d. LRT televizija transliuojama visą parą. Matoma visoje šalyje ir per palydovą „Sirius 4“ Šiaurės ir Rytų Europoje (vienas iš „Viasat“ paketo koduotų kanalų).

Stebėkite LRT televiziją internetu per http://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-televizija

LRT televizijos programą sudaro:

  • 26 proc. – informacinės laidos
  • 11 proc. – visuomeninės ir publicistinės laidos
  • 11 proc. – pramoginės
  • 10 proc. – pažintinės
  • 7 proc. – kultūros
  • 3 proc. – sporto
  • beveik 3 proc. – religinės ir tautinių mažumų laidos
  • likusią dalį – vaidybiniai, dokumentiniai filmai ir serialai
Transliavimo
pradžia
1957 m. balandžio 30 d.

APIE LRT HD:

2014-01-20 transliacijas pradėjo pirmasis nacionalinis raiškiosios televizijos kanalas Lietuvoje – LRT HD.

LRT HD galima matyti per daugiau nei dešimtį kabelinių televizijų.

Raiškioji televizija – modernus televizijos standartas, kuris, palyginti su įprastine skaitmenine televizija, pasižymi ypač gera vaizdo ir garso kokybe. Pirmąją HD transliaciją LRT vykdė dar 2008 m. transliuodama

Vilniaus teritorijoje „Eurovizijos“ dainų konkurso finalą. Vėliau HD formatu kabeliniuose tinkluose LRT transliavo Londono olimpines žaidynes, Pasaulio futbolo čempionatą, Pasaulio ir Europos plaukimo čempionatus bei kitus svarbius tarptautinius renginius.

Be galimybės matyti kokybiškesnį vaizdą, lyginant su skaitmenine TV, LRT HD žiūrovai galės naudotis ir kitomis inovatyviomis paslaugomis, kurios bus integruotos į naująją programą, pavyzdžiui, galimybe pasirinkti televizijos programos kalbą ir subtitrus.

Perėjimas į šiuolaikiškiausią televizinį formatą, kaip ir daugelis kitų pastaraisiais metais įdiegtų LRT inovacijų – vienas iš dabartinės visuomeninio transliuotojo administracijos prioritetų, siekiant, kad LRT taptų moderniausiu transliuotoju Lietuvoje.

Gairės: LRT, LRT TELEVIZIJA, mediateka, lrt online, lrt internetu, lrt internetu nemokamai, lrt televizija internetu nemokmai, lrt online, Lietuvos televizija, LRT HD, LRT HD ONLINE, lrt kanalas internetu, nemokama televizija, internetine tv.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.